Број на оглас: 3415302
Објавен на: 27.02.2020, 05:05
1 / 3

Opel Astra 1.6 8v | 1997, Plin / Full oprema

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra F 1997 god 1.6 8v naj ekonomicen motor, full oprema, 2x airbags, klima, abs, spremna za vo taxi, promeneta prednica, lamela set, registrirana cela godina, do 19.11.2020, atest plin vnesen vo soobrakajna.

ИНФОРМАЦИИ: 070/731-678