Број на оглас: 3415242
Објавен на: 14.02.2020, 21:15
1 / 2

Се продава нива

2 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
16000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во место РАЗЛЕИШТЕ вкупна површина 16.000 м2. Цена 1,7 евра по м2. Телефон за контакт 075/503-008