Број на оглас: 3415197
Објавен на: 02.06.2020, 12:48
1 / 3

Opel Corsa C 1.2 registrirana 06/2020

1.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Corsa benzin 1.2 redovno servisirana i odrzuvana.Smeneto ulje i site filtri na posledna registracija.Registrirana do 06.2020.
151 000 km
55 kw / 75 ks
Motor na lance
2 kluca dalecinsko zaklucuvanje
Skoro novi gumi
Klima .....