Број на оглас: 3413760
Објавен на: 03.04.2020, 19:05
1 / 9

АUDI A6 2.0 ТDI 177 KS

12.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 - 2.0 177 ks
Година на производство 2011/12 во перфектна состојба-максимално сочувана.
- Типтроник
- Keyless Gо
ABS
Airbag
AUDI Навигација
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава
Увезена од Ауди Германија
Колата е увезена пред 4 години, со странски регистерски таблици,направен комплетен голем сервис,со реални километри и сервисна книшка.
Може да се царини за еден ден.
Цената на царината е 3500е.
БЕЗ ЗАМЕНИ.
Повеке информации на тел. 078 825 335.