Број на оглас: 3413168
Објавен на: 06.08.2020, 11:30
1 / 7

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 - 2003 GOD -BG TABLI

2.648 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
116 kw / 158 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kia sorento 2.5 crdi
4x4 brzi,spori,
2003 god - euro 3
Vo exstra sostojba
Servisiran
Funkcionalno se po nego 100% ispravno
Full oprema za modelot i godinata
Dzipoe e na Bg tabli -( ne moze da se naprave na Mk )
Mozna e zamena za kombe,kola,motor,
Exstra cena za kes 2650€ krajna
Za zamena 3000€
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Tel :077761666