Број на оглас: 3413123
Објавен на: 27.03.2020, 12:32
1 / 5

DPF дпф za VW Pasat 2014 Skoda Seat

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
2014
Tип на делови:
Издувниот систем / турбо

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava DPF za VW Pasat Skoda Golf i dr. 2014 godina 2.0 150ks. bluemotion
so pominati 15 000km.
Pasuva na povece modeli na VW
info na mob. 078-382-454