Број на оглас: 3412807
Објавен на: 27.02.2021, 08:51
1 / 6

Generic Xor 50

450 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2010
Модел:
Baotian 50 ccm
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Super sostojba, pojačan na 80ccm, donesen od Švajcarija.
Ne ocarinet. Ima dokumenti.