Број на оглас: 3411323
Објавен на: 14.11.2019, 19:22
1 / 12

AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK BIXENON

7.700 € Цената не е фиксна 7.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AUDI A3 1,9 TDI PROIZVEDENO 12 MESEC 2008 GODINA NA VISTINSKI 203250 km.
***********************************
VOZILOTO E PERFEKTNO VO SEKOJ POGLED MOTOR, MENUVAC, PODVOZJE, ENTERIER I KAROSERIJA KAKO NOVI. SERVISIRANO SAMO VO OVLASTEN SERVIS NA AUDI .
*************************************
SO FULL OPREMA , UVEZENO OD GERMANIJA OD PRV I EDINSTVEN SOPSTENIK, SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
***************************************