Број на оглас: 3411103
Објавен на: 07.04.2020, 23:21
1 / 6

Se prodava zemjiste

50 € Цената не е фиксна
Квадратура:
7700 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi i kukji. Se naogja vo ubava i nova naselba na 2 km od centarot na Gevgelija. Se prodava cela povrshina. Mozen e dogovor okolu cenata.