Број на оглас: 3410873
Објавен на: 02.08.2020, 09:57
1 / 1

Ram Kingston hyperx blu DDR3 4GB 1600 MHz

1.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ram memorija
Kingston blu DDR3 1600 MHz
KHX 1600C9D3B1/4G 1.65V