Број на оглас: 3410646
Објавен на: 01.07.2020, 06:27
1 / 4

CEVKI ŹELEZNI OD 4,3 M DO 4,5M SO DEBELINA DO 1 SM

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Pogodni se za ogradi na dvorovi, ogradi na terasi, gradezni skelinja ,nasresnici i dr namena.Tel 078 224 053