Број на оглас: 3410633
Објавен на: 11.07.2020, 22:07
1 / 7

KUKA SO DVA STANA I DELOVEN PROSTOR VO BITOLA CENTAR

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
9 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1998
Година на реновирање:
1998
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
STARA BOLNICA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata se naoga na raskrsnica na ul'Solunska i Kliment Ohridski"Izleguva na dva ulici so dva vleza .delovniot prostor e cca 70 m2 plus 70 m2 pomosni prostorii. Kukata e gradena so betonski ploci,senvic zidovi,demit fasada solarno ,plasticna dograma i dr. Delovniot prostor e za sekakva namena .peviot stan e na prvi sprat i moze da se prenameni vo deloven.Nad spratovite ima potkrovlje. Stanovite i delovniot prostor moze da se predmet na poseben dogovor za prodazba a delovniot i na iznajmuvanje.Tel 078 224 053