Број на оглас: 3409607
Објавен на: 23.02.2020, 16:07
1 / 4

Hitachi bager 20 tonski

16.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


FH 200