Број на оглас: 3409592
Објавен на: 27.03.2020, 02:03
1 / 11

krsenje betoni so Hilta

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


vrsime uslugi so golemi i mali hilti .rusenje na kukji i iskop.uslugi so valjak, bageri i kamioni kiperi.