Број на оглас: 3409520
Објавен на: 07.06.2021, 23:37
1 / 1

Hp Officejet 971 XL CRVEN kertrig / toner / printer

2.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава


NOV / 971 XL CRVEN kertrig, za Officejet|

Компатибилен со следниве модели:

HP Officejet Pro X451dn Printer
HP Officejet Pro X476dn Multifunction
HP Officejet Pro X476dw Multifunction
HP Officejet Pro X451dw Printer
HP Officejet Pro X576dw Multifunction
HP Officejet Pro X551dw Printer