Број на оглас: 3409444
Објавен на: 01.08.2020, 22:30
1 / 3

Keder za soferska vrata Seat Leon

11.111.111 МКД
Марка:
Seat
Модел:
Leon 1p
Tип на делови:
Стакло и додатоци /Прозореци

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva kedera soferska vrata za prozor od Seat Leon MK2
Od 2005-2009
Dvata kedera se so mali ostetuvanja se gleda i na slikata, mozat da se montirat bez nikakov problem. Cena po dogovor