Број на оглас: 3409428
Објавен на: 29.05.2020, 17:12
1 / 12

Opel Astra G 2.0 dti

1 € Цената е фиксна 1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra G 2.0 dti
Година 2004
Мотор 2.0 DTI 16V (101 Hp)
Тип на каросерија караван
Седишта 5
Поторшувачка комбинирана 6l/100
Километри 265000
Регистрација бугарска
Цена по договор