Број на оглас: 3409386
Објавен на: 01.08.2020, 22:30
1 / 2

Plastiki za Punto II Sovozacka vrata

300 МКД Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto 2
Tип на делови:
Покриеност / Пластики

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Plastika za sovozacka vrata za zvucnik i retrovizor.
Plastikite se lepeni no celosni i mozat da se montirat
300 den. Za dvete zaedno