Број на оглас: 3409266
Објавен на: 05.07.2020, 11:10
1 / 6

Fiat tipo 1.4 i 1.6 vo delovi

300 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Tipo
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodava delovi za Fiat tipo do posledno strafce 1.4 i 1.6 za podetalni inf na 077 726 148 Prakam i po kargo