Број на оглас: 3407752
Објавен на: 26.02.2020, 11:46
1 / 12

DZIP 2.0xDI Actyon 2008g

4.800 € 4.900 €
Марка:
Ssangyong
Модел:
Actyon
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SSANGYONG ACTYON
- 2007 godina
- 2008 modelska godina
- 2.0 xdi diesel
- 141 ks
- 4x4 so reduktor brza i spora 2H, 4H i 4L (Mercedes motor fabricki)
- 152.000 km
- Klimatronik
- Radio so cd (fabricko)
- Elektrika na stakla
- Aluminiumski bandazi 16''
- Maglenki
- Centralno so dalecinsko (2 kluca)
- Parking senzori
- Servo, abs, esp
- Kozen salon
Dzipot e vo odlicna sostojba.Registriran cela godina.Napraven servis.Novi gumi Info 078-429-000