Број на оглас: 3407688
Објавен на: 02.08.2020, 10:12
1 / 5

Se prodava branik krilo ukrasna maska i hauba za mercedes c

550 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C-class
Tип на делови:
Делови за каросерија

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Delovi za c klasa w 204, 2012 originalni branik krilo hauba ukrasna maska. Na haubata ima malo ostetuvaanje.
BARAJTE NA OVAJ BROJ 072 208 166