Број на оглас: 3407608
Објавен на: 03.08.2020, 11:46
1 / 7

Honda Accord 2.2ictdi 2005

4.300 €
Марка:
Honda
Модел:
Accord
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2017
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Honda Accord
2.2ictdi
140ks
2005
258000km
Swiss uvoz
075390333