Број на оглас: 3407507
Објавен на: 21.09.2020, 21:51
1 / 3

Stimeri za bass gitara

35 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat stimeri za bass gitara-Schaller za P/J bass,stimerite se kompletni