Број на оглас: 3406905
Објавен на: 30.05.2020, 08:00
1 / 9

Se prodava Fiat Doblo

3.800 €
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
62 kw / 84 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Doblo
Telefon za kontakt:
078/323-210 - Dejan