Број на оглас: 3406759
Објавен на: 02.06.2020, 12:34
1 / 10

pecatarski masini

11.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава


Riso
Laminatorka
Presa za maici
Presa za casi
Masina za spirali
Printer za sublimacija so
Dram za riso