Број на оглас: 3406335
Објавен на: 26.02.2020, 11:19
1 / 12

Opel SIGNUM / VECTRA

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Opel Signum 3.0 cdti, avtomatik. registriran do 24.01.2021.
Mozna e zamena!
za povekje informacii na tel:
075 625 480