Број на оглас: 3406226
Објавен на: 05.07.2020, 14:58
1 / 8

BMW 320 D TOP SOSTOJBA

1 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
10 kw / 14 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 320 d 2001 god registruran info 078435525
Novi gumi
Redovno servisiran
Bez nikakva zabeleska info na 078435525