Број на оглас: 3405725
Објавен на: 28.05.2020, 21:03
1 / 9

Издавам стан строг центар

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
83 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Bulevar 1-vi Maj 268

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам стан стан во строг центар во зградата над ресторан Папараци. Трет кат комплетно наместен, дневна, кујна, тоалет, 2 спални и 2 балкуни. Греење инвертер и електрични панели. Проточен бојлер, машина за перење алишта, машина за садови.
Цена по договор.

Контакт: 070 395 838
VIBER : 070 395 838