Број на оглас: 3405714
Објавен на: 08.11.2019, 19:42
1 / 4

vursan poluaftomatska puska

15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


se prodava lovecka poluaftomatska puska marka vursan, kalibar 12mm se nosi so dozvola B4 puskata se naoga vo Kratovo telefon za kontakt 071-364-344 Blagoj