Број на оглас: 3405615
Објавен на: 14.11.2019, 17:03
1 / 5

Honda civic 2.2 140ks-2007

5.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam honda civic 2.2 140 ks 2007/08god registrirana do 5,2020g vo odlicna sostojba uvezena od svajcarija od salon na honda staro za novo so realni 185 000km so servisna kniska,poseduva najfull oprema
So nejze dogaat zimski i letni gumi
so 2 para orginalni alu honda bandazi
Bez zameni!