Број на оглас: 3405554
Објавен на: 26.05.2020, 14:02
1 / 6

Возилото е зачувано и е во одлична состојба

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1992
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
16 kw / 22 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е зачувано и е во одлична состојба. Телефон за контакт 071259002.