Број на оглас: 3405451
Објавен на: 26.03.2020, 10:54
1 / 3

Kawasaki KXF 250

1 €
Марка:
Kawasaki
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2008
Модел:
KXF 250
Километри:
500000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


250 cc 2008 godina po dokumenti na legalizacija. Remont pred 20 saati.
Informacii na viber 389 78 302 022.