Број на оглас: 3405449
Објавен на: 26.03.2020, 10:54
1 / 7

Toyota Yaris 1.4 DID 2007 godina

3.200 € Цената е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
Yaris
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
67 kw / 91 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba, ekonomicna, na bg tablici e momentalno. Moze zamena.
Informacii na viber 389 78 302 022.