Број на оглас: 3405161
Објавен на: 22.02.2020, 15:17
1 / 11

Mercedes E270

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
177 kw / 241 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Celosno servisiran bez zabeleski