Број на оглас: 3405030
Објавен на: 02.02.2020, 17:15
1 / 12

DNEVNO IZDAVANJE NA STAN APARTMAN VELES

По Договор
Број на соби:
2
Квадратура:
36 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
BLAGOJ GJOREV

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NOV NA GLAVNA ULICA 078 290 922 BLAGOJ GJOREV 078 290 922 ili NA VIBER MOZE I ZA POVISE DENA

078 290 922