Број на оглас: 3404668
Објавен на: 25.02.2020, 15:28
1 / 3

SAMPANJ FONTANA ODLICNO IZNENADUVANJE

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Ресторани за свадби

Вид на оглас: Се продава


🥂🎄Направете го и вие вистинскиот избор за вашите веселби и предновогодишни прослави за фирми и корпорации🥂
Нарачајте🍾 Шампањ Фонтана 🍾 Оригинален и уникатен додаток, за веселба која се памети
Резервации на тел.
📞078286636