Број на оглас: 3403869
Објавен на: 02.08.2020, 09:18
1 / 1

GOLF4 INSTRUMENT TABLA

45 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
GOLF 4 tdi
Tип на делови:
Внатрешна опрема

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Instrument tabla za GOLF4tdi ispravna za pd motor od ponovite modeli po dogovor