Број на оглас: 3403726
Објавен на: 14.11.2019, 15:04
1 / 6

КАКО НОВ Huawei Y5 2018г одличен

4.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
Y5 2018
Боја:
Blue
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е користен многу малку неколку месеци комплетно исправен со заштитна фолија и футрола работи на сите оператори
Состојба одлична