Број на оглас: 3403479
Објавен на: 14.02.2020, 23:29
1 / 8

Ford fiesta 1.8td 2001

1.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford fiesta registrirana,servisirana rebrasti kais zategaci maslo filteri 4 novi zimski gumi 070-706-714