Број на оглас: 3403032
Објавен на: 02.04.2020, 08:08
1 / 6

VW Passat CC - TOP SOSTOJBA

7.750 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, smeneto set rebres kais, vodna pumpa, ulje i site filtri. Kupena od Italia od prv gazda, nisto ne e farbano, kolata e fabrika.
Poseduva kozen volan, kozeni sedista, greaci na sedista, napred i nazad parking senzori, zimski gumi Continental - stari samo eden mesec.
Radio kenwood so CD, karticka i USB so navigacija.
Folii na stakla.
Kolata e Top, vredi da se vidi

POVEKJE INFO na 070 780 879