Број на оглас: 3402450
Објавен на: 23.02.2020, 20:48
1 / 4

Sony Trinitron 72cm 100Hz Besmrten model

50 € Цената не е фиксна
Марка:
Sony
Производ:
CRT - Класични
Големина:
81 cm (32 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Vo top sostojba, nikogas ne servisiran