Број на оглас: 3402414
Објавен на: 19.02.2020, 19:35
1 / 7

FIAT STILO 1.9 JTD

1.300 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba