Број на оглас: 3402165
Објавен на: 15.02.2020, 07:57
1 / 4

Masina za sienje Машина за шиење, JUKI

9.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Konfekciska industriska masina za sienje JUKI,
Ispravna, nekoristena godina dena.