Број на оглас: 3402028
Објавен на: 19.02.2020, 05:17
1 / 12

Butel 2 - Nova atraktivna kuka so golem dvor i zelenilo

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
8
Квадратура:
490 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
490 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Север
Адреса:
Butel 2 - Mara Mazhdurecka 55

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Plac: 490 m2
Vnatresna Poversina: 416 m2

Suteren: 129 m2 (4 sobi, utility i garaza - za 3 koli)

Prizemje: 146 m2 (Dnevna, Kujna, 2 spalni, kupatilo i 3 terasi.

Kat 1: 140m2 (Dnevna, Kujna, 2 spalni, kupatilo i 2 terasi.