Број на оглас: 3401202
Објавен на: 12.07.2020, 21:43
1 / 6

Volvo Eur5 Mega

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volvo 420 Eur5 2012 Mega, registrirano do 14.01.2021 god

Потврден огласувач
 Лотос транс (претпријатие)