Број на оглас: 3401131
Објавен на: 26.03.2020, 15:23
1 / 3

Opel meriva 1.3 cdti

5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kompjuter