Број на оглас: 3400701
Објавен на: 13.11.2019, 12:27
1 / 4

DJ mikseta Vestax PCV

5.500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova DJ mikseta Vestax PCV