Број на оглас: 3399974
Објавен на: 05.06.2020, 14:50
1 / 7

MERCEDES E350CDI 4Matic

17.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 350
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
230 kw / 313 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo extra sostojba so individual oprema: autopilot,TV/DVD,blind spot,panorama,line assistance,air matic.........
4matic(pogon na site trkala 4x4)

Moze zamena za BMW,AUDI,MERCEDES OD 2012 nagore.

074-200-322