Број на оглас: 3399427
Објавен на: 06.08.2020, 19:19
1 / 10

Mercedes-sprinter 315 2009g

9.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodama mercedes sprinter 315 2009g so 8+1sediste voziloto e vo mnogu dobra sostojba bes nikakvo vlozuvane