Број на оглас: 3399208
Објавен на: 13.11.2019, 12:28
1 / 1

Mini lap top

3.000 МКД
Производител:
Останато
Xaрд диск HDD:
< 60 GB
РАМ Меморија:
До 1 GB
Модел на процесор:
Останато
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
13 - 14 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


se prodava mini lap top